ZAPROŚ FAMĘ DO SIEBIE

45. FAMA | Świnoujście, 17-29 VIII 2015
Międzynarodowy Kampus Artystyczny | The International Artistic Campus

© Fama – Międzynarodowy Kampus Artystyczny, The International Artistic Campus, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

ZAPROŚ FAMĘ DO SIEBIE

Fama to nie tylko festiwalowe sceny. Fama to także ulice, parki, osiedla i mieszkańcy Świnoujścia. Kontynuujemy tradycyjny cykl festiwalu – Fama Udomowiona. Wprowadziliśmy jednak pewną zmianę. W tym roku także mieszkańcy miasta wezmą udział w ustalaniu jego programu.

„Zaproś Famę do siebie!” – tym hasłem zachęcamy Świnoujścian do przesyłania propozycji miejsc, w których będą realizowane wydarzenia festiwalu. Fama opuści scenę i będzie eksplorować przestrzeń miasta. Zaproście Famę do siebie: na swoje podwórko, ulicę, pobliski skwer, do prowadzonej kawiarni, czy nawet – do prywatnego mieszkania. Inicjatywa tym razem należy do Was. W ramach cyklu zrealizowane zostaną koncerty, happeningi, pokazy kabaretowe, projekty fotograficzne i inne wydarzenia. Bez ograniczeń i spontanicznie. Chcemy, żeby Fama była wszędzie.

A jak to ma wyglądać w praktyce? Jeżeli chcesz zaprosić Famę, napisz do nas na adres: mojafama@gmail.com. Podaj adres i typ miejsca: czy jest to ulica, brama, podwórko, park. Pamiętaj, tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Chcesz zaprosić Famę do swojego sklepu, kawiarni lub mieszkania? Świetnie! Na propozycje czekamy do 15 lipca. W przypadku dużej ilości zgłoszeń z nadesłanych maili wybierzemy te miejsca, w których będziemy realizować festiwalowe wydarzenia. Więc jak? Jesteśmy umówieni?

© Fama – Międzynarodowy Kampus Artystyczny, The International Artistic Campus, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

« »