NABÓR ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONY

45. FAMA | Świnoujście, 17-29 VIII 2015
Międzynarodowy Kampus Artystyczny | The International Artistic Campus

© Fama – Międzynarodowy Kampus Artystyczny, The International Artistic Campus, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

NABÓR ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONY

O północy zakończyliśmy nabór bezpośrednich zgłoszeń do 45. Jubileuszowej Famy. Dziękujemy za wszystkie maile. Już teraz możemy powiedzieć, że – dzięki Wam – to będzie wyjątkowa Fama.

Trochę statystyk. Łącznie zgłosiło blisko 280 podmiotów różnych dziedzin, co w sumie dało około 570 osób. Najwięcej projektów, bo ponad 70, otrzymaliśmy do sekcji sztuk wizualnych: wystawa „Ziemia obiecana”. Z kolei najwięcej osób liczy sobie sekcja muzyczna: ponad 280 wokalistów, muzyków solowych i członków zespołów wszystkich gatunków muzycznych – od głębokiej powagi po noise i heavy metal.

Wśród kandydatów są także oczywiście teatry, kabarety, tancerze, filmowcy, fotografowie, scenografowie, pisarze, poeci, dziennikarze, krytycy sztuki, animatorzy kultury oraz inspicjenci. Oprócz zgłoszeń z Polski otrzymaliśmy również maile od artystów z Niemiec, Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji, Chorwacji i Tajwanu.

Zaczynamy więc odsłuchy, oglądy i odczyty… Mamy na to miesiąc. Mało? Trochę mało, jeżeli wziąć pod uwagę waszą artystyczną nadaktywność. Dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość. Z osobami zapraszanymi na Famę będziemy kontaktować się indywidualnie – mailowo lub telefonicznie, a listę uczestników postaramy się zamknąć i opublikować do 30 czerwca.

STAY TUNED & PODĄŻAJ ZA DZIKIEM!
STAY DZIKI & FOLLOW FAMA!

© Fama – Międzynarodowy Kampus Artystyczny, The International Artistic Campus, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

« »