ARTYSTYCZNY WIRUS FAMY – OFERTA WARSZTATOWA DLA FOTOGRAFÓW

45. FAMA | Świnoujście, 17-29 VIII 2015
Międzynarodowy Kampus Artystyczny | The International Artistic Campus

© Fama - Międzynarodowy Kampus Artystyczny, The International Artistic Campus, fot. Katarzyna Fleszar

ARTYSTYCZNY WIRUS FAMY – OFERTA WARSZTATOWA DLA FOTOGRAFÓW

Już od kilku lat uczestnicy sekcji pracują pod kierunkiem Tomka Sikory, realizując wyjątkowe projekty, doceniane przez odbiorców festiwalu i nagradzane przez jury. W tym roku postanowiliśmy rozbudować sekcję fotograficzną. Jej uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: fotografia kreacyjna i fotografia reportażowa.

Celem cyklu jest doskonalenie predyspozycji do pracy w zespole, pracy na zadany temat, rozwój wyobraźni i potencjału twórczego. ZGŁOŚ SIĘ, a będziesz miał szansę wziąć udział w ciekawych warsztatach oraz walczyć o Nagrodę im. Jana Sawki w kategorii sztuki wizualne. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja.

Grupę fotografii kreacyjnej poprowadzi tradycyjnie TOMEK SIKORA, wybitny fotograf, inicjator Galerii Bezdomnej, wykładowca Europejskiej Akademii Fotografii. Wyjątkowy styl, jak charakter pisma, wyróżnia go w czołówce polskich twórców fotografii. Tajniki fotografii reporterskiej odsłoni przed uczestnikami KATARZYNA RAINKA – jej specjalnością są koncerty, fotografowała zespoły Depeche Mode i The Rolling Stones oraz wielu artystów polskiej i światowej sceny jazzowej. Nad pracami reporterów będą czuwać także, znani Famowiczom z ubiegłorocznej edycji, Joanna Kurdziel-Morytko i Piotr Morytko.

Podczas Famy zostanie zrealizowana wystawa związana z obchodami jubileuszu festiwalu: „ARTYSTYCZNY WIRUS FAMY”. Pokażemy, co wyróżnia Famę na tle innych wydarzeń, co sprawia, że tak łatwo się od niej uzależnić. Więcej informacji o ofercie warsztatowej i pedagogach znaleźć można w zakładce SEKCJA FOTOGRAFICZNA.

© Fama – Międzynarodowy Kampus Artystyczny, The International Artistic Campus, fot. Katarzyna Fleszar

« »