FAMA, FAMA I PO FAMIE

45. FAMA | Świnoujście, 17-29 VIII 2015
Międzynarodowy Kampus Artystyczny | The International Artistic Campus

© Fama - Międzynarodowy Kampus Artystyczny, The International Artistic Campus, fot. Joanna Kurdziel Morytko

FAMA, FAMA I PO FAMIE

Po dwóch tygodniach artystycznego szaleństwa przyszedł czas na podsumowanie. Ostatniego dnia 45. FAMY, w piątek 28 sierpnia o 20:30, zapraszamy na KONCERT FINAŁOWY „LISTY OD F.” w Amfiteatrze im. Marka Grechuty.

Reżyserem widowiska jest Grzegorz Dolniak, kierownictwo muzyczne objął Marek Pędziwiatr, a scenografia to dzieło Joanny Martyniuk. Zespół akompaniujący tworzą muzycy zespołu Funk Da System.

Synoptycy zgodnie z famową tradycją zapowiadają opady deszczu, ale my się nie boimy – świnoujski Amfiteatr jest przecież zadaszony. Przypominamy, że na koncert – wstęp wolny!

Ze Świnoujścia w Polskę, z Polski w świat. Od 45 lat Fama wysyła w dalszą artystyczną drogę setki artystów, piosenek, spektakli, skeczy, wierszy, które krążą w poszukiwaniu adresata. I tym razem to co najlepsze na Famie zakopertujemy i wrzucimy do jednej skrzynki z napisem Koncert Finałowy. Zobaczycie laureatów festiwalu oraz najciekawsze wydarzenia wychwycone spośród wielu, które przez dwa tygodnie sierpnia pokazane lub stworzone zostały w Świnoujściu. Staniecie się pierwszymi odbiorcami listów od Famy, które już kolejnego dnia rozproszą się po świecie i być może za jakiś czas wrócą do Was jako kultowe pozycje cytowane przez wielu.

« »