ANDRZEJ JAKÓB – NAGRODA ORGANIZATORA | ex aequo

45. FAMA | Świnoujście, 17-29 VIII 2015
Międzynarodowy Kampus Artystyczny | The International Artistic Campus

ANDRZEJ JAKÓB – NAGRODA ORGANIZATORA | ex aequo

Akustyk, muzyk, perkusista, fotograf amator, pasjonat jeździectwa. Na perkusji gra od 2001, swój pierwszy koncert dał po trzech miesiącach nauki z grupą The Obstinates. W ciągu 15 lat był w składzie siedmiu zespołów – od rocka po ambitny funk. Kierował także grupą bębniarzy rytmów afrykańskich, „Orkiestrą trochę ciszej”, liczącą w najlepszym okresie istnienia 18 osób, która występowała wielokrotnie w Polsce i za granicą.

Mieszka w Świnoujściu. Od kilku lat pracuje jako realizator dźwięku Miejskim Domu Kultury. „Z Famą mam styczność od niedawna, bo od 2011, ale to rok 2014 był dla mnie wyjątkowy. Miałem możliwość poprowadzić organizację strony technicznej festiwalu – w zakresie realizacji dźwięku i oświetlenia większości koncertów i wydarzeń teatralnych. Fama to dla mnie czas niezwykle pracowity, lecz owocny. Podczas festiwalu nabiera się więcej doświadczenia, niż przez cały rok! Atmosfera jest zawsze miła, ludzie są sympatyczni. Ekipa z produkcji i dyrekcji profesjonalna.”© Andrzej Jakób

Fot © Andrzej Jakób

WERDYKT

NAGRODĘ ORGANIZATORA – za pozytywny wkład w procesy organizacyjne festiwalu – ufundowaną przez byłych i obecnych dyrektorów Famy, oraz równorzędne nagrody w wysokości w wysokości 500 zł otrzymują ex aequo: ANNA MAŁEK, BOGUSŁAW PRZEDWÓJ, ANDRZEJ JAKÓB.